7. setkání Ikigai.cz

…ANEB JACÍ JSME A “CO SI TAKHLE ZATRSAT MLADÁ SLEČNO?”

Datum: 16.4.2018

Místo: Impact Hub Ostrava

Dnešní předkrm v podobě představovacího kolečka byla rychlá jednohubka, kterou jsme slupli během prvních 20 minut a než jsme se nadáli, už se nám servírovala polévka v podobě Martinova strukturogramu.

Martin nám představil tři typy lidí:

–          1.typ (plaz) – jemní, přírodní lidé, pro které jsou důležité vztahy a učí se pomocí zkušeností

–          2.typ (šelma) – dominantní, emotivní lidi, kteří mají rádi výzvy a rychleji mluví, než myslí

–          3.typ (primát) – vytrvalí, přemýšliví lidé, kteří znají své prostředí a lidi v něm, nenápadní

V záběru přednášky nám vysvětlit, jak je vhodné s jednotlivými lidmi komunikovat a jak využít jejich primární motivy pro business (ukázka prodejců aut). Zmínil i inspirativní knihu – Za to můžeš ty… můj mozku, kterou si můžete přečíst.

Networkingová pauza.

Tiché povídání přerušilo jemné klapání tanečních podpatků. Do místnosti vplula krásná a elegantní bytost, Daniela. V pozadí klidná hudba s prvky argentinského tanga napověděla, že už není kam utéct – taneční terapie začala.

Úvodní aktivita nám pomohla uvědomit si vlastní tělo a šikovně prolomila ledy studu.  Potom, co jsme nabili dojmu, že jsme pohybově zdatní, přišla další výzva – rozdělit se do dvojic a požádat partnerky o tanec (těžší pro pány, než dámy).

Hlavní chod dnešního večera byl zde. Ženy si zavřely oči a muži zahodili nejistoty – relaxační tanec byl na světě. Partnerky se nechaly vést (povětšinou) a partneři si užili pocitu opravdových vůdců. Když tanec skončil, nastal prostor pro sdílení. Dovedete si představit lepší konec? Já těžko. J

A co bylo dál? Však to znáte. Bogdan připomenul další setkání a motivoval přítomné k vlastní přednášce. Takže se těšte zase za měsíc! Přesně 14.5.2018 v Czech Hookah Club v centru Ostravy! JO a sledujte i náš facebook – najdete tam události a boží citáty k zamyšlení…a vlastně i mnohem víc!

Pro ty, co nemají čas na čtení je zde shrnutí:

–          Úvod o tom, kde se se poděl Bogdan a co se bude dít (Martin)

–          Představovací půl kolečko

–          Strukturogram – klíč k sebepoznání (Martin)

–          Pauza

–          Taneční terapie (Daniela)

–          Závěrečné slovo pro Bogdana