Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Vedení pomocí silných stránek

31/05/2018 @ 09:00 - 15:00 UTC+1

2500CZK

Pokud se rádi zabýváte tím jak správně vést svůj tým a věříte, že síla týmu je v unikátním potenciálu každého jednotlivce, tak už jste na správné cestě jak mít ve svém týmu ty správné a hlavně angažované týmové hráče. Během tohoto kurzu se ještě více podíváme na to jak plně využívat silné stránky ve vedení lidí. V ceně kurzu je také zahrnut přístup k nejznámějšímu testu silných stránek Clifton StrengthsFinder 2.0 Top5, který odhalí Vaše osobní silné stránky a během kurzu se naučíte využívat své silné stránky ve vedení Vašeho týmu.

Co nás společně čeká:

  1. Probereme si základní otázku proč bychom se vůbec měli zabývat silnými stránkami lidí v našem týmu.
  2. Vysvětlíme si co je to kmenové vůdcovství a jak nám tento koncept může pomoct pochopit náš tým z hlediska motivace a různých typů chování jednotlivých členů. Dozvíte se jak vy sami se můžete stát kmenovými vůdci Vaších týmů, jak rozpoznávat jednotlivé stupně kmenové kultury a tím reálně zlepšovat efektivitu Vašeho týmu.
  3. Během cvičení si řekneme jak využívat Vaše silné stránky ve vedení lidí, na jaké rizika bychom si měli dávat pozor právě z ohledem na naše silné stránky a také si řekneme, které čtyři potřeby lidé nejvíce oceňují na svých lídrech.
  4. Na konci celého kurzu nás čeká práce z Vaším osobním reportem silných stránek, cvičení a také diskuze o tom jak vy sami můžete začít aktivně využívat své silné stránky ve svém osobním a pracovním životě.

Těším se na Vás

Bogdan Siderek

Podrobnosti

Datum:
31/05/2018
Čas:
09:00 - 15:00
Cena:
2500CZK
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://goo.gl/forms/GhdvpaX4s8FI1DuZ2

Pořadatel

Bogdan Siderek
Telefon:
+420 775638157
Email:
bogdan@siderek.cz
Webová stránka:
www.ikigai.cz

Místo konání

Impact Hub Ostrava
Sokolská tř. 1263/24
Moravská Ostrava a Přívoz, 702 00 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.hubostrava.cz