Nový seminář: Životní vize a využívání silných stránek

Co mě opravdu v životě baví? Od čeho začít a jak zjistit v čem jsem opravdu dobrý? Proč mi některé věci v životě jdou a dávají smysl a jiné mě zase demotivují?

Ve světě je tolik možností co bych mohl dělat, tak jak mám najít tu správnou cestu. Chci, aby se má práce stála mou vášní. Chci v životě za sebou něco zanechat a chtěl bych dát něco lidem kolem. Chci pociťovat radost z mého profesního a osobního života. Prostě ať je můj život naplněný.


Pokud Vám tyto otázky a věty něco říkají a cítíte, že chcete být pro lidi kolem sebe přínosem, přijďte se podívat na můj seminář. 🙂

Otázky, které jsou výše uvedené si lidé kladou po staletí pořád dokola. Nejsme první ani poslední, kteří chtějí dosáhnout štěstí. Dnešní doba je, ale rychlejší nežli kdykoliv a také možnosti, co můžeme v životě dělat je mnohem více. To často bývá přičinou, že nevíme, kterým směrem se vydat.

Během semináře se dozvíte zajímavé informace jak hledat a najít smysl v tom co děláme a odnesete si tak dobrý start, jak začít aktivně žít a pracovat na sobě.

Cena: 400Kč (350Kč pro členy Hubu a studenty)
Kapacita: max 10 osob
Kde: Impact Hub Ostrava, Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz


Na seminář se můžete přihlásit zde.

Pokud máte jakékoliv otázky, pište přímo na mou emailovou adresu bogdan@siderek.cz nebo volejte na číslo +420 775 638 157

Těším ne na Vás na semináři

Bogdan